Začátek v roce 2015 nevyšel dle představ

06.01.2015 10:02

Dne 3. ledna 2015 jsme jeli na dvě utkání do Strakonic.

První začalo v 10:30 hod. a hráli jsme proti SKP České Budějovice.

V první třetině jsme od 4 minuty prohrávali 0:1 a soupeř dokázal svůj náskok postupně navyšovat. Když se nám podařilo v 13 minutě dát první gól, SKP hned minutu nato vstřelilo svojí již třetí a hned následně i čtvrtou branku. První třetinu jsme tedy prohráli 1:4.

V druhé třetině se nám podařilo kvalitně organizovaného soupeře dobře bránit, přesto jsme dostali 1 branku a náskok SKP se tím ještě navýšil.

Třetí třetina již přinesla na branky vyrovnané skóre 2:2, ale to soupeři stačilo k udržení vítězství. SKP České Budějovice jsme tedy podlehli 3:7.

Za naše mužstvo vstřelili branky Zdeněk Bohuslav, Jakub Lély a Petr Kaplan.

Druhé utkání mělo začátek v 13:45 hod. Soupeřem bylo mužstvo FBC Sokol Vodňany.

Začátek zápasu nám tzv. utekl a po první třetině jsme prohrávali 2:0.

Ve druhé třetině se nám povedlo naklonit vítězství na naši stranu, kdy jsme vedli 2:3. Góly vystřelili Ladislav Šeda, Petr Kaplan a Martin Nosek. V 10. minutě ale soupeř vstřelil svůj třetí gól, stav utkání vyrovnal a stav se do konce 2. třetiny již nezměnil.

Třetí patnáctiminutovka vyšla jednoznačně našemu soupeři, kdy nám nastřílel 6 branek. Naše pokusy a střely na branku se brankaři soupeřů podařilo chytit nebo vytěsnit mimo.

V utkání jsme nakonec podlehli 9:3.